/
RSS Feed
In ‘De week met XBNL’ lopen de redacteuren van XBNL door het nieuws van de week.
In deze aflevering met Niels, Max en Jeffrey bespreken ze onder andere over de beste headsets die dit najaar te verkrijgen zijn, de remaster van LA Noire, Borderlands en The Witcher 3. Ook hoor je de eerste ervaringen met Call of Duty WWII en laten ze weten waarom games een stille dood sterven.
De podcast is te beluisteren op

![[REVIEW] Monster Hunter Stories 3 – van cartoon naar een volwassen jasje](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2026/02/MHS3-100x70.png)
![[REVIEW] Laysara: Summit Kingdom](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2026/03/Laysara-Review-100x70.png)
![[REVIEW] Neva: Prologue](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2026/03/XBNL-Review-2-100x70.jpg)
![[REVIEW] Resident Evil Requiem – De angst van vroeger, in een modern jasje](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2026/03/XBNL-Review-RE9-100x70.jpg)
![[REVIEW] Nioh 3 – Het beste van Team Ninja, samengebracht in één game](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2026/03/XBNL-Review-1-100x70.jpg)
![[REVIEW] Rayman: 30th Anniversary Edition – een liefdevolle compilatie](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2026/02/XBNL-Review-1-100x70.jpg)


