Zojuist ging het alarm af toen op de website van Ubisoft een teaser werd getoond van drie groene bolletjes die in het donker aangingen. Afgelopen weken gingen er al geruchten van een nieuwe Splinter Cell. Is het dan eindelijk zo ver?
Nou, om je vraag maar direct te beantwoorden, nee. Het gaat namelijk om een teaser van de nieuwe update van Ghost Recon Wildlands die als naam The Call heeft meegekregen. Meer informatie zal Ubisoft op 9 april gaan onthullen. Echter valt er wel één klein dingetje op en dat is dat Michael Ironside terug is als Sam Fisher!
Het lijkt erop dat Sam van de CIA de opdracht krijgt om op missie te gaan in Bolivia. En de hulp inroept van de Ghosts. Of Sam ook speelbaar is, is helaas nog onbekend.
We zijn erg benieuwd naar meer informatie en nog belangrijker: naar een nieuwe Splinter Cell. Maar tot die tijd, geniet even van deze trailer. Al zijn we wel lichtelijk teleurgesteld…

![[REVIEW] Screamer – Wil maar niet klikken](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2026/03/Screamer-100x70.jpg)
![[Eerste indruk] Marathon – een overweldigende ervaring die naar meer smaakt](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2026/03/XBNL-Review-4-100x70.jpg)
![[REVIEW] Mewgenics – sfeervolle turn-based roguelike met katten in de hoofdrol!](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2026/03/XBNL-Review-3-100x70.jpg)
![[REVIEW] John Carpenter’s Toxic Commando](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2026/03/XBNL-Review-100x70.jpg)
![[REVIEW] Monster Hunter Stories 3 – van cartoon naar een volwassen jasje](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2026/02/MHS3-100x70.png)
![[REVIEW] Laysara: Summit Kingdom](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2026/03/Laysara-Review-100x70.png)



