Ik was er tijdens de Gamescom al erg enthousiast over. Nu is er nieuwe gameplay opgedoken van Rainbow Six Siege.Â
En hier krijg je eigenlijk te zien wat ik al ontdekte tijdens de Gamescom, een tactische shooter met een super geweldige gameplay. In deze video kan je zien hoe belangrijk het teamplay element is. En dat is gaaf en iets wat ik in de moderne shooters mis. Bij Battlefield is de map te groot om echt tactisch te kunnen zijn. Natuurlijk is dit wel mogelijk maar je kan het niet  zo goed plannen als bij een kleine map, zoals als hier te zien. Bij Call of Duty (COD) is het lang leve de chaos met vliegende gasten die uit alle hoeken en gaten op jou afkomen. Halo is hetzelfde verhaal als COD. Dit is meer mijn game. Geniet dus van de gameplay en check hieronder onze Gamescom video waarin ik iedereen own ;).

![[REVIEW] City Tales – Medieval Era (PC)](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2026/01/Review-en-podcast-XBNL-2-100x70.jpg)
![[REVIEW] Enshrouded is de ultieme co-op ervaring (PC)](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2026/01/Review_Enshrouded-100x70.jpg)
![[REVIEW] Final Fantasy VII Remake Intergrade – eindelijk nu ook op Xbox te spelen!](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2026/01/Review-en-podcast-XBNL-1-1-100x70.jpg)
![[REVIEW] Dome Keeper – een sfeervolle mix van verschillende genres](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2025/12/Review-en-podcast-XBNL-2-100x70.jpg)
![[REVIEW] Red Dead Redemption (2025) – een westernlegende met Xbox 360-randjes](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2025/12/Review-en-podcast-XBNL-1-100x70.jpg)
![[REVIEW] Marvel Cosmic Invasion – een kleurrijke, retro 2D beat ‘em up](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2025/12/Review-en-podcast-XBNL-100x70.jpg)



