Monster Hunter Stories-collectie komt 14 november naar Xbox

Capcom brengt Monster Hunter Stories naar Xbox. Zowel deel 1 als Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin verschijnen op 14 november voor Xbox One (en dus ook speelbaar op Series X|S). Fijn nieuws voor iedereen die snakt naar meer JRPG’s op Xbox.

Monster Hunter Stories is de turn-based, verhaalgedreven spin-off van de bekende Monster Hunter-serie. Geen realtime hak- en beukwerk, maar turn-based gevechten, partners (Monsties) verzamelen en een focus op verhaal en wereld. Dat past precies in de huidige behoefte van Xbox-spelers die naast actie ook gewoon een goede JRPG willen spelen. Met deel 1 en 2 op Xbox wordt een gat netjes gevuld.

Monster Hunter Stories Collection

Capcom brengt beide games als de Monster Hunter Stories Collection naar Xbox One. Speel je op Series X|S, dan pak je ‘m daar natuurlijk ook mee. Handig als je deel 1 destijds miste op 3DS of later op andere platforms: je kunt nu in één klap instappen en door naar Wings of Ruin. Verwacht de complete content van beide titels, ideaal voor nieuwkomers en voor iedereen die ze opnieuw wil beleven op Xbox.

En deel 3?

Capcom spreekt bovendien over drie Stories-games die richting Xbox komen. Deel 1 en 2 zijn dus alvast vastgezet voor 14 november, en een derde deel is in de pijplijn. Details en timings voor die opvolger volgen later, maar de richting is duidelijk: de hele Stories-lijn moet gewoon op Xbox te spelen zijn. Klinkt als een nette langetermijnzet.

Release en beschikbaarheid

Monster Hunter Stories en Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin verschijnen op 14 november voor Xbox One, met volledige speelbaarheid op Series X|S. Meer info over deel 3 en eventuele extra’s horen we hopelijk snel. Wat denk jij: ga je de turn-based kant van Monster Hunter een kans geven, of blijf je liever bij het traditionele jagen?

Abonneer
Abonneren op
0 Reacties
Inline Feedbacks
Bekijk alle reacties