Dontnod heeft zes titels in ontwikkeling

Dontnod Entertainment staat bekend om zijn geweldige verhalende games. Gelukkig zijn ze nog niet klaar met het bouwen.

In een interview liet  Dontnod CEO Oskar Guilbert weten dat men druk bezig is om een nieuwe studio in Montreal te gaan vestigen. Dit om de workload beter aan te kunnen. De studio is namelijk bezig met een veelvoud aan titels.

Onze studio groeit en we hebben op dit moment zes games in productie. Onze nieuwe releases zijn heel succesvol ontvangen door het publiek en de pers. Daar ben ik trots op.

De meest recente game is Tell me Why die het transgender zijn behandeld. Maar over nieuwe titels wil hij nog niets los laten. Niet meer dan codenamen.

Voor ons is het heel belangrijk om dicht bij onze spelers in Noord-Amerika te zijn omdat het grootste deel van onze spelers hier zit en onze games ook hier plaatsvinden. Montreal is daarnaast ook een van de grootste video game ecosystemen in de wereld.

De volgende bekende titel is Twin Mirror, een moordmysterie die in december uit moet gaan komen. De rest, daar kijken we reikhalzend naar uit.

Abonneer
Abonneren op
0 Reacties
Inline Feedbacks
Bekijk alle reacties