Hij is er dan nu als eindversie. De preview versie is officieel beƫindigd en omgezet naar full game. DayZ is klaar voor het grote werk
Deze Walking Dead-achtige survivorgame van Bohemia Interactive draait om een gebied in de nadagen van de Sovjet Unie, Chernarus genaamd. Daar heeft een epidemie ervoor gezorgd dat het grootste deel van de bevolking als zombies het landschap onveilig maken. Jij moet overleven, op zoek naar schaarse grondstoffen. Met 60 spelers tegelijk ga je aan de slag om zo de laatst overlevende te worden.
De game staat nu voor 49,99 in de Store

![[REVIEW] Neva: Prologue](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2026/03/XBNL-Review-2-100x70.jpg)
![[REVIEW] Resident Evil Requiem – De angst van vroeger, in een modern jasje](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2026/03/XBNL-Review-RE9-100x70.jpg)
![[REVIEW] Nioh 3 ā Het beste van Team Ninja, samengebracht in ƩƩn game](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2026/03/XBNL-Review-1-100x70.jpg)
![[REVIEW] Rayman: 30th Anniversary EditionĀ – een liefdevolle compilatie](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2026/02/XBNL-Review-1-100x70.jpg)
![[REVIEW] Styx: Blades of Greed – Pure stealth zonder vangnet](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2026/02/Styx-Blades-of-Greed-100x70.jpg)
![[REVIEW] REANIMAL – Tarsier Studios levert opnieuw pure sfeerhorror](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2026/02/XBNL-100x70.jpg)


