More

    [PODCAST] Xbox leeft: Developer Direct, Ninja Gaiden en meer – De Week met XBNL afl. 316

    De week met XBNL: Xbox en games in Nederland
    De week met XBNL: Xbox en games in Nederland
    [PODCAST] Xbox leeft: Developer Direct, Ninja Gaiden en meer - De Week met XBNL afl. 316
    Aan het laden
    /

    In aflevering 316 van De Week met XBNL gaan Niels, Rik en Domingo helemaal los op de Xbox Developer Direct.

    Vijf dikke games staan op de planning, waaronder South of Midnight, Expedition 33 en Ninja Gaiden IV. En alsof dat nog niet genoeg was, werd Ninja Gaiden 2 Black direct als Shadow Drop in Game Pass gedropt. Alles inclusief concrete release-datums, iets wat we als Xbox-fans inmiddels wel kunnen waarderen.

    Rik en Niels gaven de Developer Direct een dikke 10 en Domingo zat daar met een 8,5 niet ver onder. De heren prijzen de presentatie, maar gaan ook dieper in op de games. South of Midnight kreeg lof voor zijn unieke art direction, maar er waren ook twijfels over de combat. Expedition 33 en Doom: The Dark Ages werden geroemd om hun indrukwekkende visuals en brute gameplay. Vooral Doom kreeg bij Domingo een dikke stempel voor “hersenloos knallen”, maar bij Rik staat deze game ergens onderaan zijn lijstje van games (die hij tóch wel gaat spelen).

    Daarnaast stond er een interessante vraag van Lowvisiondad centraal: welke game wil je graag leuk vinden, maar klikte gewoon niet? Voor Rik is dat zonder twijfel Baldur’s Gate 3 vanwege de turn-based combat. Domingo haakt met Elden Ring af door de frustratie van constant sterven. Niels gaf toe dat hij zichzelf door Elden Ring heen heeft moeten slepen, al vond hij de wereld fantastisch.

    Afsluitend keken de heren vooruit naar 2025, waarin Xbox lijkt te leveren wat fans al jaren vragen: een constante stroom aan toffe games. Met nog meer titels op de horizon, zoals Fable en wellicht een nieuwe Forza Horizon, ziet het er allemaal veelbelovend uit.

    Niels
    Niels
    RMNiels. redacteur, presentator en videochef. Zijn backlog is te groot om nog bij te kunnen werken. Hij houdt van games die hij uit kan spelen i.p.v. games zonder einde, maar is ook wel in voor een potje Rocket League. Groot fan van The Witcher 3.