Split Fiction van Hazelight Studios verkoopt meer dan een miljoen exemplaren in 48 uur

Split Fiction, de nieuwste co-op game van Hazelight Studios, is in slechts 48 uur tijd meer dan een miljoen keer verkocht. Een gigantisch succes voor de studio achter It Takes Two.

Hazelight Studios, bekend van de bekroonde co-op hit It Takes Two, lijkt opnieuw goud in handen te hebben met Split Fiction. De game, die spelers meeneemt op een avontuurlijke reis door sci-fi en fantasy werelden, is sinds de release een doorslaand succes. Binnen twee dagen wist het spel al een miljoen exemplaren te verkopen, wat niet alleen de populariteit van Hazelight benadrukt, maar ook laat zien hoe geliefd het co-op genre blijft onder gamers.

Van schrijvers naar helden

In Split Fiction kruip je in de huid van Mio en Zoe, twee aspirant-schrijvers die gevangen zitten in een bizarre machine die hun creatieve ideeën probeert te stelen. Het verhaal voert je door verschillende, compleet unieke werelden, van futuristische sci-fi landschappen tot magische fantasie settings. Elke wereld biedt nieuwe gameplay-elementen, zoals puzzels, platforming en zelfs een dansgevecht tegen een aap. Het is precies die mix van humor, innovatie en variatie die de game zo onderscheidend maakt.

Vernieuwing in co-op gaming

Net als zijn voorganger, biedt Split Fiction zowel lokale als online multiplayer. En met de introductie van de Friend’s Pass maakt Hazelight het nóg toegankelijker: één exemplaar van de game is genoeg om een vriend uit te nodigen voor de volledige ervaring, zonder extra kosten. Bovendien is er volledige cross-play ondersteuning, wat betekent dat je ongeacht het platform samen kunt spelen. Dit soort features laat zien hoe Hazelight het co-op genre continu probeert te vernieuwen.

Er wordt momenteel hard gewerkt aan de review van Split Fiction door Rik en Jeffrey, dus houd vooral de site in de gaten voor hun bevindingen!

Abonneer
Abonneren op
0 Reacties
Inline Feedbacks
Bekijk alle reacties