Joho matey’s, er is een comic in de maak voor Sea of Thieves. Het eerste deel moet tegelijk met de release van de game in maart verschijnen.
Dit heeft uitgever Titan Comics aangekondigd. De comic wordt geschreven door Jeremy Whitley die eerder al meewerkte aan ‘Priceless’ en ‘Thor VS Hulk’. Rhoald Marcellius gaat de plaatjes verzorgen. Hij werkte eerder al aan ‘The Incredible Hulks’. De comic wordt geschikt voor alle leeftijden. Titan Comics omschrijft het zelf als volgt:
Volg twee rivaliserende piratengroepen die met elkaar verbonden zijn door een gedeeld verleden en dezelfde lotsbestemming, terwijl ze over de Sea of Thieves varen op zoek naar een eeuwenoude schat. Onderweg moeten ze afrekenen met hordes ondoden, valstrikken en hun eigen rivaliteit, maar welke groep komt als winnaar uit de bus en mag zichzelf de legendarische buit toe-eigenen?
Sea of Thieves komt uit op 20 maart 2018 en dan moet ook het eerste deel van de comic verschijnen. Leuk? Of totaal overbodig?
Kan wel leuk zijn om te lezen 🙂
Ik heb geen idee. Ik heb nog niet eerder een game-comic of boek gelezen. Als je fan bent van zo’n titel is het eigenlijk wel altijd gewoon tof, toch?