Tijdens de wekelijkse Kombat Kast werd gisteravond voor het eerst het komplete roster bekend gemaakt. Daarnaast is ook Mortal Kombat Mobile uitgebreid getoond.
In totaal kunnen we met 29 karakters aan de gang in Mortal Kombat X. Met de bekendmaking van Kenshi als speelbaar karakter is het roster kompleet gevuld. In totaal zijn er 24 karakters in de basis, met de toevoeging van de 4 DLC karakters, en inclusief Goro die je ontvangt als pre-order bonus.
Naast de reveil van Kenshi werd ook de Mortal Kombat Mobile versie uitgebreid getoond. De twee games zijn nauw verweven met elkaar in de zin van fractions en skins. Als je als speler op beide platformen voor dezelfde fraction kiest zal je sneller punten opbouwen en indien je de fraction maxed zal je skins unlocken die je niet anders kan bemachtigen. Er werden tijdens de Kombat Kast twee skins getoond, Farmer Jax en Mime Johnny Cage.

![[REVIEW] City Tales – Medieval Era (PC)](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2026/01/Review-en-podcast-XBNL-2-100x70.jpg)
![[REVIEW] Enshrouded is de ultieme co-op ervaring (PC)](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2026/01/Review_Enshrouded-100x70.jpg)
![[REVIEW] Final Fantasy VII Remake Intergrade – eindelijk nu ook op Xbox te spelen!](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2026/01/Review-en-podcast-XBNL-1-1-100x70.jpg)
![[REVIEW] Dome Keeper – een sfeervolle mix van verschillende genres](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2025/12/Review-en-podcast-XBNL-2-100x70.jpg)
![[REVIEW] Red Dead Redemption (2025) – een westernlegende met Xbox 360-randjes](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2025/12/Review-en-podcast-XBNL-1-100x70.jpg)
![[REVIEW] Marvel Cosmic Invasion – een kleurrijke, retro 2D beat ‘em up](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2025/12/Review-en-podcast-XBNL-100x70.jpg)




