Een nieuw deel van de LEGO series is aangekondigd door middel van een trailer die gisteren verscheen.
De trailer begint met een T-Rex die bulderend het begin inluidt. Het is dan ook meer een teaser dan een trailer maar wel eentje met humor. Een precieze datum wordt niet genoemd, wel ergens in juni. Het maakt mij wel benieuwd. Dino’s en LEGO, lijkt me een goede combinatie. Check de trailer hieronder maar.

![[REVIEW] City Tales – Medieval Era (PC)](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2026/01/Review-en-podcast-XBNL-2-100x70.jpg)
![[REVIEW] Enshrouded is de ultieme co-op ervaring (PC)](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2026/01/Review_Enshrouded-100x70.jpg)
![[REVIEW] Final Fantasy VII Remake Intergrade – eindelijk nu ook op Xbox te spelen!](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2026/01/Review-en-podcast-XBNL-1-1-100x70.jpg)
![[REVIEW] Dome Keeper – een sfeervolle mix van verschillende genres](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2025/12/Review-en-podcast-XBNL-2-100x70.jpg)
![[REVIEW] Red Dead Redemption (2025) – een westernlegende met Xbox 360-randjes](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2025/12/Review-en-podcast-XBNL-1-100x70.jpg)
![[REVIEW] Marvel Cosmic Invasion – een kleurrijke, retro 2D beat ‘em up](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2025/12/Review-en-podcast-XBNL-100x70.jpg)




Blijven altijd leuke games. Ik heb dan ook bijna alle lego games en vind de combinatie platformer en humor in de games onwijs goed. Ben dan ook benieuwd hoe ze die spanning van de dodelijke dino’s gaan vertalen naar humor, maar dankzij deze trailer heb ik het idee dat dat helemaal goed gaat komen.