Labyrinth Of The Demon King krijgt een releasedatum

Op 13 mei verschijnt Labyrinth Of The Demon King op de Xbox Series en Xbox One, een nieuwe roguelike die vooral interessant is voor iedereen die houdt van uitdaging, random levels en een flinke portie pixelgeweld.

Labyrinth Of The Demon King gooit je in een duister doolhof vol vijanden, valstrikken en loot waar je u tegen zegt. Iedere run is anders, want de game maakt gebruik van procedureel gegenereerde levels—oftewel: je weet nooit precies wat je te wachten staat. Klassiek roguelike dus, maar dan met een modern sausje. Je kiest uit verschillende wapens, probeert nieuwe skills uit en hoopt dat je lang genoeg overleeft om de Demon King zelf te bereiken. Mocht je doodgaan (en geloof me, dat gebeurt vaak), dan begin je gewoon weer lekker opnieuw. Klinkt frustrerend? Misschien. Maar dat is nou juist de charme van dit soort games.

Pixel art en knallende actie

Visueel kiest Labyrinth Of The Demon King voor oldskool stijl, met felle kleuren en dikke animaties. Het doet een beetje denken aan die tijd dat je nog hele avonden in de woonkamer zat te gamen op een veel te kleine CRT-tv. Toch voelt de gameplay verrassend modern, met soepele controls en snelle combat. Je moet scherp blijven, want de vijanden zijn niet bepaald van het makke soort. Denk aan groteske monsters, vliegende schedels en andere dingen waar je liever niet je slaapkamer mee deelt. Die combinatie van nostalgie en moderne gameplay werkt verrassend goed en kan nog wel eens voor flink wat uren controller-gekletter zorgen.

De game verschijnt op 13 mei, dus je hebt nog even om je skills te slijpen. Is dit een titel die je wilt gaan proberen?

Abonneer
Abonneren op
0 Reacties
Inline Feedbacks
Bekijk alle reacties