De ontwikkelaars van Hydro Thunder Hurricane en Riptide GP2 hebben een nieuwe game aangekondigd voor de Xbox One. Het spel zal Beach Buggy Racing gaan heten. De video is footage vanaf een mobile device.Â
Het spel is al eerder voor mobile devices uitgekomen. De console versie zal de nodige veranderingen in zich hebben. Ook zal er verschil zijn tussen de graphics, power ups en de economie van het spel.
Het spel lijkt erg veel op Mario Kart en ik moet zeggen, hier heb ik in mijn jeugdjaren wel aardig veel plezier mee gehad. Er is nog niet veel bekend over de game. Hij gaat in april uitkomen.

![[REVIEW] City Tales – Medieval Era (PC)](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2026/01/Review-en-podcast-XBNL-2-100x70.jpg)
![[REVIEW] Enshrouded is de ultieme co-op ervaring (PC)](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2026/01/Review_Enshrouded-100x70.jpg)
![[REVIEW] Final Fantasy VII Remake Intergrade – eindelijk nu ook op Xbox te spelen!](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2026/01/Review-en-podcast-XBNL-1-1-100x70.jpg)
![[REVIEW] Dome Keeper – een sfeervolle mix van verschillende genres](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2025/12/Review-en-podcast-XBNL-2-100x70.jpg)
![[REVIEW] Red Dead Redemption (2025) – een westernlegende met Xbox 360-randjes](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2025/12/Review-en-podcast-XBNL-1-100x70.jpg)
![[REVIEW] Marvel Cosmic Invasion – een kleurrijke, retro 2D beat ‘em up](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2025/12/Review-en-podcast-XBNL-100x70.jpg)

Haaaa! Nou, aan MArio Kart kan je niet tippen, maar het ziet er geinig uit. De framerate is wel eruuuug slecht zeg. phoe.