Dat Microsoft met een offensief bezig is door het binnenhalen van vele kleinere studio’s is wel duidelijk. Het gerucht gaat dat de volgende aan de beurt is.
Microsoft lijkt namelijk bezig te zijn met het overnemen van Relic Entertainment, de makers van onder andere Warhammer 40,000: Dawn of War. Dit gerucht zag het licht op Twitter door de welbekende lekker Klobrille.
In bovenstaande tweet laat Klobrille een foto zien waarop het logo van de Xbox Game Studios samen met die van Relic Entertainment te zien is. Natuurlijk ontbreken de bewijzen maar de reputatie van deze lekker is goed.
Enkele jaren terug deed hij al de aankondiging van Age of Empires 4. Deze titel is ontwikkelt door Relic en de IP is in het bezit van Microsoft. Dus er is al een samenwerking.
Nu is het nog wachten totdat het ons duidelijk wordt wat het plan achter al deze studio’s is. Misschien horen we tijdens de E3 wat meer over de plannen.

![[REVIEW] City Tales – Medieval Era (PC)](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2026/01/Review-en-podcast-XBNL-2-100x70.jpg)
![[REVIEW] Enshrouded is de ultieme co-op ervaring (PC)](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2026/01/Review_Enshrouded-100x70.jpg)
![[REVIEW] Final Fantasy VII Remake Intergrade – eindelijk nu ook op Xbox te spelen!](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2026/01/Review-en-podcast-XBNL-1-1-100x70.jpg)
![[REVIEW] Dome Keeper – een sfeervolle mix van verschillende genres](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2025/12/Review-en-podcast-XBNL-2-100x70.jpg)
![[REVIEW] Red Dead Redemption (2025) – een westernlegende met Xbox 360-randjes](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2025/12/Review-en-podcast-XBNL-1-100x70.jpg)
![[REVIEW] Marvel Cosmic Invasion – een kleurrijke, retro 2D beat ‘em up](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2025/12/Review-en-podcast-XBNL-100x70.jpg)




