Rob, Renco en Niels schuiven aan de digitale tafel om eens wat nieuwtjes van de week te bespreken. Er is eigenlijk helemaal niet zoveel nieuws in deze week voordat de Series console op de markt komen. Nieuws of geen nieuws, de drie heren weten natuurlijk weer een uur vol te praten over de nieuwste ontwikkelingen op de markt.

Stilte voor de Series storm – De Week Met XBNL Afl. 148
Abonneer
Inloggen
Login om een reactie te geven
0 Reacties

![[REVIEW] City Tales – Medieval Era (PC)](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2026/01/Review-en-podcast-XBNL-2-100x70.jpg)
![[REVIEW] Enshrouded is de ultieme co-op ervaring (PC)](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2026/01/Review_Enshrouded-100x70.jpg)
![[REVIEW] Final Fantasy VII Remake Intergrade – eindelijk nu ook op Xbox te spelen!](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2026/01/Review-en-podcast-XBNL-1-1-100x70.jpg)
![[REVIEW] Dome Keeper – een sfeervolle mix van verschillende genres](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2025/12/Review-en-podcast-XBNL-2-100x70.jpg)
![[REVIEW] Red Dead Redemption (2025) – een westernlegende met Xbox 360-randjes](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2025/12/Review-en-podcast-XBNL-1-100x70.jpg)
![[REVIEW] Marvel Cosmic Invasion – een kleurrijke, retro 2D beat ‘em up](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2025/12/Review-en-podcast-XBNL-100x70.jpg)
