Tijdens de State of Play van afgelopen week is Judas aangekondigd. De game van Ghost Story Games komt uiteraard ook naar het Xbox-platform!
Judas belooft een verhalende singleplayer game te worden met (first person) shooter gameplay. Spelers kruipen in de huid van Judas en verkennen Mayflower, een stad in de ruimte die in verval is geraakt. Het verkennen van Mayflower is uiteraard niet zonder gevaar, want de stad wordt door machines bewaakt. Judas moet er echter met een belangrijk doel zijn, want om te overleven moet Judas samenwerken met de vijand. In onderstaande trailer krijgen we alvast een eerste indruk van het verhaal.
De game wordt door Kevin Levine (bekend van de Bioshock-franchise en System Shock 2) ontwikkeld. Levine laat weten dat het idee van Judas al sinds 2014 in zijn hoofd aan het broeden is en dat hij de afgelopen jaren aan de game is gaan werken.
Judas wordt op de Xbox Series X|S uitgebracht. Een concrete releasedatum is nog niet bekend gemaakt.

![[REVIEW] City Tales – Medieval Era (PC)](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2026/01/Review-en-podcast-XBNL-2-100x70.jpg)
![[REVIEW] Enshrouded is de ultieme co-op ervaring (PC)](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2026/01/Review_Enshrouded-100x70.jpg)
![[REVIEW] Final Fantasy VII Remake Intergrade – eindelijk nu ook op Xbox te spelen!](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2026/01/Review-en-podcast-XBNL-1-1-100x70.jpg)
![[REVIEW] Dome Keeper – een sfeervolle mix van verschillende genres](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2025/12/Review-en-podcast-XBNL-2-100x70.jpg)
![[REVIEW] Red Dead Redemption (2025) – een westernlegende met Xbox 360-randjes](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2025/12/Review-en-podcast-XBNL-1-100x70.jpg)
![[REVIEW] Marvel Cosmic Invasion – een kleurrijke, retro 2D beat ‘em up](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2025/12/Review-en-podcast-XBNL-100x70.jpg)


Xbox moet maar snel deze studio kopen!