Voor diegene die zich afvroegen waarom we in Hogwarts Legacy geen potje Quidditch konden spelen? Hier is je antwoord.
Want ineens is er de aankondiging dat Warner Bros Games de Harry  Potter: Quidditch Champions gaat uitbrengen. De game wordt aangekondigd als een “snelle, competitieve multiplayer game met de werelds meest iconische magische sport. Het zwerkbalspel is al enkele jaren in ontwikkeling.

Het is een standalone spel waarin spelers hun eigen personages kunnen maken en aanpassen. Daarmee kan je online tegen je vrienden spelen. Verder is er geen info over een release of zoiets dergelijks. Warner Bros. Games heeft aangekondigd dat er op 21 april playtests worden gehouden voor het nieuwe spel. Om kans te maken het spel vroegtijdig te testen, moet je je inschrijven op de website.

![[Eerste indruk] Marathon – een overweldigende ervaring die naar meer smaakt](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2026/03/XBNL-Review-4-100x70.jpg)
![[REVIEW] Mewgenics – sfeervolle turn-based roguelike met katten in de hoofdrol!](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2026/03/XBNL-Review-3-100x70.jpg)
![[REVIEW] John Carpenter’s Toxic Commando](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2026/03/XBNL-Review-100x70.jpg)
![[REVIEW] Monster Hunter Stories 3 – van cartoon naar een volwassen jasje](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2026/02/MHS3-100x70.png)
![[REVIEW] Laysara: Summit Kingdom](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2026/03/Laysara-Review-100x70.png)
![[REVIEW] Neva: Prologue](https://www.xboxnederland.nl/wp-content/uploads/2026/03/XBNL-Review-2-100x70.jpg)

